TEB Edukacja nowym partnerem festiwalu

Mamy nowego partnera! W tym roku o charakteryzację sceniczną naszych uczestników (fryzura i profesjonalny makijaż) zadbają słuchacze poznańskiego oddziału TEB Edukacja. Nie możemy się już doczekać efektów i zobaczenia naszych finalistów na scenie!

Szkoła działa od 1994 r. Dwadzieścia jeden lat obecności na rynku i stałe podnoszenie poziomu kształcenia spowodowały, że obecnie są jedną z najbardziej wiarygodnych instytucji oświatowych w kraju. TEB Edukacja przygotowując ofertę, przede wszystkim bierze pod uwagę oczekiwania swoich słuchaczy.
Oferta TEB Edukacja w Poznaniu obejmuje: szkoły medyczne, szkoły policealne, technikum oraz liceum dla dorosłych. Oferuje ponad 30 atrakcyjnych kierunków z państwowymi uprawnieniami (dyplom technika) oraz dodatkowe certyfikaty i specjalistyczne szkolenia.  Stawiają na praktyczną naukę zawodów poszukiwanych na rynku pracy – minimum 50% zajęć odbywa się w profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Kadrę dydaktyczną stanowią przyjaźni i wspierający nauczyciele m.in. z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Uniwersytetu Ekonomicznego czy Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Poznańskiej, jak i wieloletni praktycy danych zawodów. Nauka odbywa się w trzech trybach – dziennym, wieczorowym oraz zaocznym.