Lista osób zakwalifikowanych do konkursu festiwalowego

Drodzy Uczestnicy, po wysłuchaniu wszystkich zgłoszeń konkursowych, które spłynęły do nas z całej Polski, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wysokiego poziomu, który zaprezentowaliście. Poniżej publikujemy listę osób zakwalifikowanych do konkursu festiwalowego, którym serdecznie gratulujemy:

  • Julia Bejma

„Mam 27 lat i jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W śpiewaniu stawiam dopiero swoje pierwsze kroki. Od października zeszłego roku uczęszczam do Poznańskiej Szkoły Wokalnej Muzofonia. Muzykę kocham za emocje, którymi nas obdarowuje, i które potrafi w nas odnaleźć.”

  • Julia Galin

„Moją największą pasją od dziecka jest muzyka. Mając sześć lat zaczęłam uczęszczać na lekcje śpiewu w Domu Kultury w Luboniu. Od tego czasu licznie biorę udział konkursach, festynach, koncertach charytatywnych, jak i festiwalach. Jestem laureatką wielu konkursów szkolnych i regionalnych. Od paru lat współpracuję również z Panią Martą Podulką, która pomaga mi w rozwoju swojej pasji. Największym z moich osiągnięć jest dojście do finału w 2019 r. w Międzynarodowym Konkursie Piosenki i Tańca w Koninie. W tym roku po raz pierwszy jestem pełnoprawnym uczestnikiem Festiwalu w Luboniu. Wcześniej występowałam jako gość specjalny.”

  • Magdalena Lasota 

„Na co dzień mieszkam w Warszawie, gdzie koncertuję, wykonując zarówno standardy popularnej muzyki rozrywkowej, jak i autorski repertuar. Byłam uczestniczką The Voice of Poland 11 i Laureatką konkursu „Twoje 5 minut w RMF FM”. Mam na koncie wydanych kilka singli. Obecnie pracuję nad materiałem na debiutancką płytę.”

  • Katarzyna Milewska 

„Jestem absolwentką Reżyserii Dźwięku Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pochodzę z Ełku, a muzyka towarzyszyła mi od najmłodszych lat – najpierw śpiewałam, a później rozpoczęłam naukę gry na fortepianie.”

  • Julia Mróz

„Jestem studentką Instrumentalistki, Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Od zawsze moją pasją było i jest śpiewanie. Jestem charyzmatyczną osobą, która dąży do celów jakie sobie postawi. Swoją przyszłość wiążę z muzyką, która jest moja wielką pasją. Cały czas dokształcam się w tym kierunku i dążę do doskonalenia mojego warsztatu.”

  • Dorota Nawrocka 

„Jestem absolwentką Wydziału Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i obecnie pracuję jako nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej. Poza muzyką, interesuję się również kinem i fotografią.”

  • Dajana Sipa 

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ciekawa świata miłośniczka języków obcych, zwierząt i podróży.

„W wolnym czasie rozwijam swoje pasje, zgłębiając tajniki kulinarne i doskonaląc swoje umiejętności wokalne”.

  • Dorota Sacewicz

„Podróże festiwalowe przerodziły się z biegiem lat w samodzielne wyjazdy. Zagraniczne podróże pozwoliły mi na spotkania z różnorodną muzyką, a dzięki temu na wykształcenie pewnych upodobań. Najczęściej sięgam po piosenki, które urzekają tekstem.”

  • Michał Steciak 

Tenor liryczny, inspirowany muzyką poważną sięga po znane utwory polskie i zagraniczne, dodając im oryginalnych aranżacji i szczerych emocji.

„Jako solista współpracuję z chórami oraz artystami m.in. Opery Narodowej i Teatru Wielkiego, Polskiej Opery Królewskiej, a także artystami muzyki rozrywkowej. Na co dzień prowadzę własną działalność artystyczną – jestem organistą, nauczycielem muzyki, animatorem kultury muzycznej oraz częstym gościem wielu koncertów charytatywnych.”

  • Marta Łyda

„Od dziecięcych lat moją miłością jest muzyka. Wszystko zaczęło się od treningów wokalnych, na które namówił mnie mój tata. Na chwilę obecną jestem związana z chórami gospel „SouLadies” oraz „All That Sound”. Głównie zależy mi na własnej twórczości, więc obecnie pracuje nad autorskimi utworami. Chcę szerzyć jak najdalej swoją wrażliwość i przekazywać moc płynącą z utworów.”

  • Zuzanna Suliga

Wychowana w artystycznej rodzinie studentka poznańskiej polonistyki; pasjonatka muzyki, sztuki i filozofii.

„W wolnych chwilach medytuję, ćwiczę jogę i słucham bossa novy”.

  • Anna Wardęska

„Śpiew daje mi poczucie wolności. Kocham to robić. Oprócz samego śpiewania tańczę w Zespole Puls, a także rysuję. Grałam w Teatrze Otczapy. Ale wracając do śpiewania. Moje najważniejsze osiągnięcia to udział w Benefisie Marka Gaszyńskiego w Luboniu, Festiwalu Polskiej Piosenki im. Janusza Kondratowicza w Luboniu w Radio Poznań oraz dotarcie do II etapu 42. PPA+ Zaczarowana Piosenka 2021 – uzyskanie stypendium fundacji Najsłodsi.”

  • Władysław Węgorek

„Ukończyłem biotechnologię na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Aktualnie robię doktorat w Instytucie Chemii Bioorganicznej w Poznaniu. Muzyka jest jedną z moich pasji od wielu lat. Jestem fanem twórczości Boba Dylana, a wolny czas często spędzam na graniu na gitarze i śpiewaniu.”

Wymienionych Wykonawców prosimy o wniesienie opłaty wpisowej w wysokości 100 złotych od osoby na konto: LOSiR Sp. z o.o. ul. Hugona Kołłątaja 2, 62-030 Luboń nr 10 1020 4115 0000 9702 0200 1535 (wpisowe w części pokrywa: próby z zespołem, konsultacje muzyczne, materiały festiwalowe i promocyjne). Po uiszczeniu opłaty, prześlijcie mailem lub pocztą potwierdzenia dokonania przelewu na adres: festiwal@lubon.pl do dnia 31.05.2022 r.

Jeśli macie jakieś pytania, pozostajemy do Waszej dyspozycji.
Kontakt do biura festiwalowego dostępny jest na naszej stronie – w zakładce (KONTAKT)

Protokół posiedzenia Jury z dnia 9 maja 2022 roku